אודות

 סיקינג הינו מאגר מידע ענק המכיל בתוכו חומר לימודי המתאים למגוון רחב של מקצועות. בין השאר תוכלו למצוא הגדרות מילוניות קצרות אך יחד עם זאת סיכומים מעמיקים. כל החומר באתר הוא פרי עיטם של תלמידים למען תלמידים, כך שכל מאגרי המידע מתעדכנים באופן שוטף ומרחיבים את עצמם מדי יום.
האתר הוקם בתחילת נובמבר 2008.

 סיקינג מסננת ועורכת את כל המידע לפני פרסומו, כך שתוכלו ליהנות ממידע אמין ומדויק, אך יחד עם זאת בעלי האתר מסירים מעליהם כל אחריות בנוגע לתגובות ולביקורות על התוכן שנמצא באתר. ברצוננו להודיע כי חלק מהחומר המגיע לאתר מגיע מהגולשים, ולכן למרות הבדיקה והסינון שלנו ייתכן שהופרו זכויות יוצרים. אם הבחנת במקרה כזה יידע אותנו על כך במהירות האפשרית והחומר יוסר מהאתר במידת הצורך. כל דבר מידע שישלח למערכת יתקבל בברכה ויתפרסם, אם יימצא כמועיל, תחת שמו של המחבר.

 סיקינג מוגבל לשימוש אישי, ואין לעשות בו כל שימוש מסחרי ללא הרשאה מפורשת בכתב מהנהלת האתר. על המשתמש באתר חל איסור מוחלט לבצע בו שינויים, להעתיק, להפיץ, להציג, לבצע, לשכפל, לפרסם פרטי מידע שמקורם באתר. כל פרטי המידע שנמצאים באתר הם בחזקת בעל האתר בלבד. פרטי מידע שנכתבו ע"י גולשי האתר מהווים אחוז מיזערי ביותר מתוכן האתר כך שמרבית המידע נכתב ע"י צוות האתר. צוות האתר אינו מפרסם חומרים שנשלחים ע"י הגולשים אלא אך ורק לאחר עריכה, סינון והסכמה כי זכויות היוצרים של מידע זה עוברים באופן אוטומטי לבעל האתר.

 סיקינג והתכנים שבו נועדו לספק אינפורמציה בלבד ואינם מהווים ייעוץ רפואי – בדגש על מקצוע הביולוגיה באתר.

 סיקינג לא דורש ממך, הגולש/ת, כל צורך בהרשמה או תשלום, כל מאגרי המידע שבאתר פתוחים וזמינים אלייך בחינם.